Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki
. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
 
producenci
  kategorie
   produkty
    zaloguj | załóż konto
    Twój koszyk jest pusty!

    Projekt Gratis

    Wizualizacja gratis
    Firma Megabay proponuje wszystkim swoim klientom w ramach specjalnej promocji wykonanie bezpłatnego projektu oraz wizualizacji zamówionej łazienki przy zamówieniu przekraczającym kwotę 5000  zł. (nie dotyczy płytek polskich)
    Promocja dotyczy wyłącznie towarów z naszej oferty płytek hiszpańskich i włoskich (ewentualnie innych z poza oferty po wcześniejszym uzgodnieniu).
    Projekt zostanie wykonany według Państwa indywidualnych wskazówek, w ciągu 48 godzin (licząc dni robocze) od przesłania wszystkich danych do projektu oraz wpłaceniu zadatku w wysokości jedynie 149 zł (nie dotyczy płytek polskich). Zaliczka na towary importowane (płytki hiszpańskie i włoskie) zostanie rozliczona w formie kompensaty na zamówiony towar.
    W przypadku nie dokonania zakupu na wszystkie płytki wyliczone na podstawie projektu, zadatek jest traktowany jako zapłata za wykonanie usługi wizualizacji.
    W przypadku projektu na płytki polskich producentów opłata za wykonanie projektu wynosi 249 zł i nie podlega zwrotowi.
    Aby wykonać Państwa projekt potrzebujemy następujących informacji :
    1. Dobór płytek z kolekcji oferowanych przez naszą firmę (jeśli nie ma kolekcji, która Państwa interesuje w naszej ofercie, prosimy o wysłanie zapytanie, czy jesteśmy w stanie ją dla Państwa sprowadzić)
    2. Wymiary projektowanej łazienki z zaznaczeniem, na których ścianach znajdują się przyłącza (wodno-kanalizacyjne, elektryczne, wentylacyjne) oraz otwory okienne i drzwiowe.
    3. Dodatkowe wymagania/upodobania: ulubione kolory, przyzwyczajenia, funkcje, niestandardowe urządzenia np. sprzęt dla niepełnosprawnych, suszarki, bidety itp.
    Po otrzymaniu od Państwa droga e-mailową powyższych podstawowych informacji, nasz zespół projektowy przystępuje do projektowania. Otrzymujecie Państwo indywidualnego opiekuna projektanta, który natychmiast skontaktuje się z Państwem, aby omówić oczekiwania i przystąpi do tworzenia wizualizacji. Standardowo ciągu 48 h (licząc dni robocze) otrzymacie Państwo pierwszą wersję projektu,W ramach wcześniej wpłaconego zadatku będziecie Państwo mogli dokonać maksymalnie dwóch zmian w przesłanej wizualizacji. Wykonanie trzeciej wersji będzie dodatkowo płatne wg odrębnych uzgodnień.